Events Calendar

February 2019
  • Friday 15 February 2019 - Sunday 24 February 2019
    Voorjaarsvakantie 2019 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
April 2019
  • Friday 19 April 2019
    Goede Vrijdag by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
  • Monday 22 April 2019
    2de Paasdag by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 23 April 2019 - Sunday 05 May 2019
    Meivakantie 2019 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
May 2019
  • Thursday 30 May 2019 - Friday 31 May 2019
    Hemelvaart by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
June 2019
  • Monday 10 June 2019
    2de Pinksterdag by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
July 2019
  • Saturday 13 July 2019 - Sunday 25 August 2019
    Zomervakantie 2019 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT