Events Calendar

January 2020
  • Friday 10 January 2020 - Sunday 12 January 2020 04:00pm - 12:00am
    2020.01.10 Optie verhuur JNM by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Optie verhuur
February 2020
  • Friday 07 February 2020 - Sunday 09 February 2020 12:00pm - 11:00am
    2020.02.07 Optie verhuur NSZ by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Optie verhuur
March 2020
  • Friday 27 March 2020 - Saturday 28 March 2020
    Sint joris by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Standaard (geen verhuur mogelijk)
April 2020
  • Friday 17 April 2020 - Saturday 18 April 2020
    Bootsliedenweekend 2020 Henk Brunt by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DEFAULT
June 2020
  • Monday 22 June 2020 - Tuesday 23 June 2020 12:00pm - 11:00am
    2020.06.22 Verhuur JBS Genemuiden by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
July 2020
  • Friday 03 July 2020
    2020.06.03 Vergadering RA18 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Standaard (geen verhuur mogelijk)
  • Monday 06 July 2020 - Thursday 09 July 2020 12:00pm - 11:00am
    2020.07.06 Verhuur Scouting Hanzeluiden Kampen by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
  • Saturday 18 July 2020 - Saturday 25 July 2020 12:00pm - 11:00am
    2020.07.18 Verhuur Hubertus- Brandaan by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
  • Sunday 26 July 2020 - Saturday 01 August 2020 12:00pm - 11:00am
    2020.07.26 Scouting Dieren by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur
August 2020
  • Friday 07 August 2020 - Sunday 09 August 2020 12:00pm - 11:00am
    2020.08.07 S.V.O. Zwolle by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Verhuur